home

 Pracovní příležitost:

Hledáme herce, herečky - studenty pro letní sezónu 2017 od května do června na hraní pohádek na hradech a zámcích.

Produkční Agentura Veronika ve spolupráci s Pohádkovým divadlem Marka Dobrodinského hledá flexibilního a spolehlivého mladého studenta pro roli prince s hereckým talentem( nemusí být nutně student herectví) a dívku pro roli služebné a princezny, bez vad řeči s perfektní českou výslovností nejlépe i pěvecky nadané pro letní účinkování po českých hradech a zámcích v sezóně 2017. Jedná se o hrané pohádky pro děti přímo v interiérech hradů a zámků. Hraje se vždy dopoledne od 9h -12h od pondělí do pátku, odpoledne je volno. Poté jedeme společně domů a v neděli se odjíždí na další zámek. Je nutné být k dispozici celý týden, ale ne na celou sezonu.

Termíny: 9. -12. 5. Hradec nad Moravicí, 15. -19. 5. Třeboň, 22. -26. 5. Kunětická Hora, 29. 5. -2. 6. Kroměříž, 6. – 8. 6. Náchod, 12. – 15. 6. Ploskovice

Dopravu, ubytování a honorář máte hrazeny. Zkoušky probíhají v Praze a ve východních Čechách – Náchodsko, takže výhodu mají místní. Zájemce pozveme na casting a začátečníky případně zaučíme. Možná i další spolupráce během roku. Zájemci nechť se hlásí na mail.(do předmětu uveďte: herci - pohádky).

Hledáme účinkující v Etno stylu a Latino

Agentura Veronika hledá účinkující v Etno stylu a ve stylu Latinské ameriky pro firemní akce na téma: Afrolatinská noc. Máme zájem o bubeníky, hudebníky, tanečníky, zpěváky, hudební a taneční skupiny, lektory na workshopy svahilštiny, bubnování, capoiery, samby, afrických tanců, výroba šperků, oděvů, etno modelky a modelové atd. Zkrátka všechny, kteří mají k tomuto tématu co nabídnout. Zájemci, posílejte své foto nebo odkaz na stránky s nabídkou Vaší práce a s finančními požadavky za vystoupení na mail: agentura.veronika@centrum.cz. Do budoucna počítáme se stálou spoluprací.