home

  Zámecké noční prohlídky s divadlem:

Pro účely nočních prohlídek s divadlem máme nastudované dvě hry: Kráska a Netvor a Upírova nevěsta. Pro menší děti pak pohádku O zakleté princezně.
Kráska a netvor


Vhodné i pro rodiny s dětmi

Během prohlídky nočního hradu nebo zámku shlédnete tajemný, strašidelný a romantický příběh na motivy francouzské pohádky „ Kráska a netvor " se spoustou světelných a hudebních efektů, s prvky černého divadla( hra UV světel ) a ponurých oživlých bytostí a výjevů přímo v zámeckých interiérech. Do poutavého děje Vás vtáhne nejen atmosféra nočního zámku, ale překrásný hudební doprovod včetně titulní písně: Kráska a Netvor - Celý den, celou noc...  https://www.youtube.com/watch?v=9H1D0EQ9ekg


V roce 2014-2018 jste mohli během letních prázdnin shlédnout tento projekt na českých i moravských hradech a zámcích viz. Kalendář akcí. Tento program vřele doporučujeme i na Vaše Firemní akce a večírky, které pořádáte v dobovém stylu. V případě Vašeho zájmu zajistíme vhodné prostory, catering, kompletní personální zajištění a další program. Objednávejte na Tel.: 604 381 520, agentura.veronika@centrum.cz.

Na prohlídky je vzhledem k omezené kapacitě nutná rezervace na Tel.: 604 38 15 20

Vstupenky si až po telefonické nebo mailové rezervaci, můžete vyzvednout v den konání akcí, nejpozději však půl hodiny před začátkem představení.


Upírova nevěsta


„ Znáte mou tvář, ale neznáte můj příběh. Život mezi soumrakem a úsvitem, nekonečná touha a láska, která přetrvává po staletí. Tvrdí se, že upíři nemají duši, ale jen já vím, komu má duše patří na věky věků – navždy.“


Přímo v zámeckých komnatách shlédnete romantickou upírskou komedii s nádhernou scénickou hudbou, světelnými efekty s prvky černého divadla a humoru.


Představení je vhodné i pro rodiny s dětmi. Délka: 1 hod.
 
Mediálním partnerem našich akcí jsou: