home


  ZOO Dvůr Králové - AFROLATINSKÁ NOC: Odložte na den či víkend mobil a notebook – zkrátka „vypněte“ a užijte si s přáteli,  spolupracovníky nebo firemními partnery ojedinělý zážitek v Afrolatinském stylu podtržený autentickým prostředím Královédvorské zoologické zahrady. Naše agentura nabízí exklusivně tento zážitek na klíč.

Staňte se africkou tanečnicí, bubeníkem, masajským bojovníkem, poznejte základy Svahilštiny, vyzkoušejte brazilské bojové umění Capoeiry nebo si sami vyrobte pravé africké šperky a výrobky z hlíny, poznejte místní zvyky a hry pod vedením našich zkušených instruktorů. Večer si pak vychutnejte krajové speciality u rituálního ohně s pravým šamanem, africkými tanečníky a bubeníky, s krásnými snědými modelkami v originální módní show a půvabnými brazilskými tanečnicemi. Zážitek je vhodný pro větší skupinu přátel nebo firemní akci.

 


Co Vás čeká?

Ubytováni budete v Hotelu Safari  http://www.hotelsafari.cz/cs/ nebo v Safari kempu http://www.safarikemp.cz/cs/ obklopeni cizokrajnými zvířaty. Večerní program, catering a speciální tématické workshopy Vám sestavíme dle Vašich požadavků Vámi určeným rozsahem na základě osobní schůzky přímo ve Vaší firmě. Při firemních akcích, seminářích či školeních je možné nabízené aktivity rozložit i do více dnů.


Základní nabídka workshopů:

-          Workshop afrických tanců

-          Workshop hry na africké bubny

-          Workshop základů Svahilštiny

-          Kurz Capoeiry

-          Tvořivá dílna ( výroba afrických šperků a výrobků z hlíny )

-          Kulinářský workshop afrických specialit

 


 

Základní nabídka večerního programu:

Pasivní program

-          Vystoupení Šamana

-          Módní show afrických kolekcí – krásné etno modelky a modelové

-          Taneční vystoupení brazilských tanečnic a afrických tanečníků

-          Hudební vystoupení:  Bubeníci

-          Hudební skupiny

-          Vystoupení a ukázky Capoeiry

-          Ohňová show

-          DJ´s

 


Nabídka doplňkových aktivit:

-          Produkční dozor www.agenturaveronika.cz

-          Personální zajištění (  hostesky a asistentky ve stylových kostýmech )

-          Moderování akce nebo semináře

-          Přizvání VIP hosta nebo účinkujích dle Vašeho přání

-          Videoprezentace a fotodokumentace z průběhu akce

-          Grafické zpracování pozvánek

-          Stylové dárky na památku

 

Cena:

Cenovou kalkulaci Vám zpracujeme dle počtu ubytovaných osob a dle rozsahu cateringu, personálního zajištění, výběru workshopů a programu a Vašich dalších požadavků.


 


Aktivní program (hra) se zapojením hostů:

 O zlatý poklad Ašantského krále Opoku Ware

Tajemná expedice do hlubin afrického kontinentu

Charakter hry:

Účastníci hry mohou být rozděleni do skupin nebo soutěžit jednotlivě. Soutěžící obdrží plán hry – starodávnou mapu a několik důležitých reálií s významy symbolů. V prostoru ať už outdoorovém nebo indoorovém je rozmístěno několik herních stanovišť s dovednostními pohybovými úkoly, vztahující se k Africe s tématickou výzdobou i personálem. Po úspěšném splnění úkolů, hráči na každém stanovišti dostanou indicie ze symbolů Adinkry. Podle jejich významu vyluští tajemné heslo, které spolu se svým jménem vhodí do truhly. Na závěr hry vystoupí Ašantský král Opoku Ware se svou družinou a za zvuku bubnů vylosuje 1-3 hráče ze správných odpovědí z truhly. Ti vyhrají různé ceny dle dohody se zadavatelem. Za příznivého počasí mohou být stanoviště rozmístěna přímo po areálu zoologické zahrady a kdo nechce odložit mobilní telefon ani během párty, tak může využít komerční verze - hledání stanovišť pomocí GPS. Hra je vhodná pro firemní párty nebo teambuilding.

Do scénáře lze po předchozí domluvě se zadavatelem včlenit různá tematická kulturní vystoupení ( viz. Pasivní program ) nebo projev-zdravici majitele či ředitele firmy v etno kostýmu(zapůjčíme) atd.