Vánoce nebyly vždy o stresu, frontách v obchodech a drahých dárcích. Netrvají jen tři dny, začínají už na svatou Barboru. Pojďte si s dětmi zavzpomínat a připomenout, jak slavily Vánoce naše praprababičky.
Původ Vánoc? Odkud se vzal Vánoční stromeček? Jak se zdobil?  Co patřilo na štědrovečerní stůl?  Jaké tradice a zvyky se dodržovaly po jednotlivých dnech? Jaké se zpívaly koledy? Jak to bylo v chudých chaloupkách i na zámku? Kdo nosí dětem dárky ve světě?
Na všechny tyto otázky a spoustu dalších Vám odpovíme v našem nostalgickém adventním pásmu. Součástí tohoto hodinového pořadu je ukázka tradiční výzdoby, poutavé povídání o staročeských Vánocích s hudebními ukázkami a zpěvem. Účinkující v dobových kostýmech pro Vás navodí tu správnou vánoční atmosféru. V případě zájmu je možné s dětmi formou tvořivé dílny vyrobit tradiční ozdoby na štědrovečerní stůl nebo stromeček.
Pořad je zájezdový, přijedeme k Vám do školy nebo školky a vše přizpůsobíme věku dětí.
Cena: 3.500Kč + doprava 6kč/km + tvořivá dílna( dílna pouze do 30 dětí – cena 25Kč/dítě )
Objednávejte na Tel.: +420 604 381 520, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.agenturaveronika.cz